Ač si Česko svou rozlohou nemůže nikterak vyskakovat, nutno říci, že turistům, cyklistům a vůbec sportovcům obecně nabízí vyžití víc než dost. V posledních pár letech se rozmohly výstavby cyklistických stezek a takřka v každém třetím městě najdeme toto útočiště cyklistů a in-line bruslařů. Milovníci vysokohorské turistiky můžou vybírat mezi několika pohořími rozmístěných po různých koutech republiky. Díky slevovým portálům se můžete vydat na aktivní dovolenou v Česku se slevou. Slevy na turistickou dovolenou nabízí například slevový portál NewGo.cz.

Od všeho trochu

Turistická dovolená nemusí znamenat ve výsledku pouze šlapání po kopcích. Milovníci historie a kultury si rádi prošlapou městečka bohaté na poznání. Jedním z nejkrásnějších měst naší republiky je bezpochyby Lednice. Nachází se na jihu Moravy a romantika Lednicko-Valtického areálu sálá na míle daleko. Můžete navštívit Kostel sv. Archanděla Michaela, Barokní sochu Jana Nepomuckého, Lednické rybníky a mnoho dalších zajímavých míst.

Potřebujete-li otestovat své nové pohorky nebo jednoduše potřebujete utéci do klidu přírody, nabízí se vám Jeseníky, Beskydy, Krkonoše, Šumava, Krušné hory a mnohé další turisty hojně navštěvované pohoří. Můžete využít slevu na turistickou dovolenou v česku a spojit ji se sjezdem řeky. U nás se sjíždí převážně Vltava, Berounka – ta je vhodná pro začátečníky, Sázava, Lužice, Orlice a Ohře.

Chybí vám vybavení?

Jedou vaši přátelé či rodina na sportovní víkend nebo dovolenou a vám se zrovna pokazilo kolo nebo máte na bruslích sjeté kolečka? Nevěšte hlavu, ve všech sportovních areálech a destinacích hojně navštěvovaných turisty jsou půjčovny kol, bruslí, jak letních tak zimních a spousty dalších sportovních vybavení.

Slevy na ubytování

Na internetu najdete nesčetné množství slevových portálů nabízejících slevy na ubytování v česku. Najdete pobyty se slevou či zlevněné rodinné dovolené. Mnoho ubytoven a hotelů nabízí služby all inclusive, což je zajištěná celodenní strava a nápoje v ubytovacím zařízení, čímž vám odpadá starost o přípravu snídaní, obědů a večeří. Díky slevě na ubytování můžete pošetřit penízky třeba na nové kolo a to potom otestovat na další aktivní dovolené – a samozřejmě se slevou!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.