Ztráta chuti na sex není v současné době výjimečným jevem. Dříve se tento fenomén přičítal zejména ženám (jistě znáte ty „historky“ s bolením hlavy), ale dnes je to spíše opačně a chuť na sex opouští hlavně muže. Samozřejmě ne každého, jenže bohužel počet šťastných partnerek, co se zmítají od orgasmu k orgasmu díky partnerovu ztopořenému penisu, stále ubývá, což také přináší problém v úbytku populace a snižování porodnosti.

dívka v posteli

Jestliže je vaše partnerka stále atraktivní, má dokonalou postavu, ale s vámi to nic neudělá, jestliže si spolu rozumíte i mimo „postel“, ale přesto se vám penis neztopoří, a ačkoli vám partnerka voní (což prokazuje vhodnost genů pro početí potomstva), ale ani vůně jejího podpaží, klína či lehce zpocených bosých chodidel vám již nic neříká, pak byste měli zdvihnout varovný ukazovák a začít jednat!

nahá bosonohá dívka

Kde je problém? Toto je otázka, kterou byste si měli položit, a zaměřit se hlavně na svůj životní styl, nikoli se ohlížet po generikách Viagry, jež neřeší příčinu vašeho stavu, ale pouze mírní důsledky. Problém bývá nejčastěji ve stresu a v životosprávě. Začněte postupně na sobě pracovat a měnit situaci k lepšímu. Přestaňte s kouřením a pitím alkoholu, omezte maso a místo něj jezte více luštěnin a naklíčených semen, bílé pečivo vyměňte za celozrnné a cukrovinky za zeleninu a ovoce.

Co se týče stresu, tam to tak snadné nebude, to víme, ale snažte se vyhýbat stresu, jak to jen jde, a užívat bylinky, například Macu peruánskou, Kotvičník zemní a Ženšen, které navrací hormony do rovnováhy, a to zejména váš ztracený testosteron. Jestliže zvýšíte množství testosteronu a potlačíte stresový kortizol s adrenalinem, bude to výrazný krok kupředu a brzy zjistíte, že vás zas vzrušují její svůdná ňadra, a že vám v posteli zas voní tak, že se jí nemůžete nabažit. A to vše půjde i bez Viagry a jejích generik.