Chtěli byste zapomenout na všední starosti a vydat se do míst, kde zregenerujete vaše tělo i mysl? Rádi byste si odpočinuli a načerpali nové síly? Tak právě pro vás máme jednoduché řešení. Vydejte se na relaxační víkend plný pohody a příjemných procedur. Využijte slevy na wellness pobyty a zregenerujte své tělo i duši. Vyzkoušejte zázračnou sílu termálních lázní i vy! Oddejte se léčebným lázeňským procedurám, po kterých se budete cítit doslova jako vyměnění.

Vydejte se do termálních lázní za hranice České republiky. Termální ráj zažijete například v rakouském městečku Laa an der Thaya. V těchto lázních je hned několik bazénů, tobogánů, ale také saunový svět. Vybrat si můžete z celé řady relaxačních procedur a to vše jen kousek od hranic. Na své si zde přijdou děti, které mohou vyzkoušet devadesátimetrový tobogan. Jízda v něm je opravdovým adrenalinovým zážitkem. Dospělí mohou zavítat do různých druhů saun a pozorovat vystoupení saunéra, který polévá horké kameny a pomocí ručníku vhání teplý vzduch na osazenstvo sauny. Neváhejte a zavítejte do termálních lázní Laa.

Termální lázně Slovensko

Slovensko je rájem pro milovníky termálních lázní. Nachází se zde více než 40 termálních koupališť a aquaparků, kde si přijde na své opravdu každý. Děti si užijí nejrůznější atrakce a rodiče si vychutnají zasloužený odpočinek. Termální voda díky své vysoké teplotě prokazatelně napomáhá k léčbě různých onemocnění, zejména kožních. Tato voda je také silně mineralizovaná a je vhodná pro léčbu pohybového aparátu, dýchacích cest a cévních onemocnění. Zavítejte například do Termálních lázní Podhájská nebo do Gino Paradise Bešeňová. S dětmi rozhodně navštivte ohromný zábavní park Tatralandia, termální Disneyland s mnoha atrakcemi. Neváhejte a zavítejte do termálních lázní na Slovensku.

Zažijte zázračnou sílu termálních lázní i vy. Užijte si pohodu a relaxaci v malebném prostředí. Udělejte něco jen pro sebe a své zdraví nebo obdarujte své blízké odpočinkovým pobytem v lázních. Právě nyní nabízíme slevy na víkendové wellness pobyty. Neváhejte a oddejte se odpočinku i vy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.