Rádi byste si užili letní radovánky u jedné z největších přehrad v České republice? Pojeďte na Slapy. Šestá největší přehrada slouží hlavně jako ochrana před povodněmi a zdroj elektrické energie, ale v letních měsících se z ní stává oblíbené české letovisko. Slapská přehrada je obklopena malebnou přírodou, úchvatnými skalními masivy a množstvím kulturních památek. Zavítejte na Slapy i vy a užijte si vše, co vám tato nádherná česká přehrada nabízí. Prohlédněte si aktuální slevy na pobyty a užijte si dovolenou za výhodnou cenu.

Krásné kempy a útulné penziony

Pokud se budeme bavit o možnostech ubytování na Slapech, máte na výběr hned z několika možností. Nejlevnější a stále nejoblíbenější možností jsou kempy v okolí přehrady. Na výběr máte více než desítku kempů, tábořišť a dalších rekreačních středisek, kam můžete zavítat. Mezi vyhledávané patří například kemp Resort Beach Nová Živohošt. Tento nádherný a čistý kemp obklopený stromy vám bude připomínat jadranské kempy a vytvoří vám ideální místo k odpočinku a relaxaci.

V případě, že nejste zrovna milovníky ubytování v kempech, nevěšte hlavu. V okolí Slapské přehrady naleznete mnoho penzionů i hotelů, které se během vaši letní dovolené o vás komfortně postarají. Jedním z nich je i Penzion Vltava, který se nachází pouhých 400 metrů od přehrady. V tomto útulném penzionu nalezneme 40 lůžek rozdělených do dvou až čtyřlůžkových pokojů, restauraci a společenskou místnost. Součástí hotelu je i multifunkční hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště a venkovní posezení s ohništěm, kde můžete trávit teplé letní večery.

Podnikněte výlety po okolní krajině a navštivte skalní vyhlídky

Během letních měsíců se v okolí Slapské přehrady rozhodně nudit nebudete. Krásná příroda plná lesů, vyhlídek na přehradu a hradů doslova volá po tom, abyste ji prozkoumali blíže. Prozkoumat jí můžete pěšky i na kole a na výběr máte mnoho nádherných cykloturistických tras, která vás zavedou na ta nejzajímavější místa. V létě se Slapy stávají rovněž domovem rybářů a houbařů. Velmi oblíbenou rodinnou aktivitou je pak výlet parníkem, ze kterého se vám naskytne úchvatný pohled na celou přehradu a místní skalní masivy. Pokud byste rádi vyrazili během letních měsíců k vodě, navštivte stránky slevových portálů. Slevy na pobyty u vody vás mohou zavést k těm nejžádanějším českým přehradám nebo klidně i do Chorvatska a dalších oblíbených destinací.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.