Jste vyznavači zimních sportů? Ještě zvažujete, kde si užít zimy se vším, co k ní patří? Pak tedy neváhejte, využijte slevy na pobyty na horách a vydejte se se svojí rodinou nebo přáteli do některých českých hor. Doporučujeme návštěvu Jizerských hor. Jizerky vás očekávají se svými krásně upravenými svahy, pravidelně zasněžovanými technickým sněhem. Navštivte Tanvaldský Špičák, největší lyžařské středisko oblasti. Sjezd Špičáku je neuvěřitelný zážitek, který si můžete dávkovat podle libosti. Můžete volit mezi poklidným nenáročným sjezdem a přecházet do náročného sjezdu slalomem.

Pro lyžaře začátečníky je tu připravena lyžařská škola SKIBižu, kde vás zkušení instruktoři naučí vše od základů lyžování a snowboardingu až po náročné prvky potřebné pro carvingové oblouky. Pro děti od 3 let je tu připravena lyžařská školička, kde výuka probíhá formou hry. Specialitou je privátní výuka, která nabízí nejvyšší efektivitu výuky a individuální přístup. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na českých horách a vydejte se na krásnou zimní dovolenou plnou legrace a nevšedních zážitků.

Pohodové chvíle v Jizerkách

Pokud pojedete autem, čeká na vás rozsáhlé parkoviště v blízkosti sjezdovek, odkud se po upravených zasněžených cestách snadno dopravíte k vlekům a lanovkám. Po zakoupení skipasu vám již nic nebrání v tom, abyste nasedli a nechali se dopravit na zasněžené horské vrcholky, odkud budete mít krásný výhled na okolní krajinu.

Doporučujeme návštěvu i dalších lyžařských areálů jako jsou Bedřichov a Severák, kde vás čekají skvělé služby ve všech oblastech. Samozřejmostí je také ski servis, kde vám odborně připraví lyže podle aktuální kvality sněhu a také vám zapůjčí potřebné vybavení pro lyžování a snowboarding. Na takto strávenou dovolenou budete dlouho vzpomínat a do Jizerských hor se vždy rádi vrátíte. Proto neváhejte, využijte slevy na pobyty v Jizerských horách a vydejte se na cestu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.